Projekty Miejskie dla WOŚP!

Co roku wspieramy WOŚP, jak (prawie) każdy Polak. Ale w tym roku, poza osobistym wsparciem, chcemy jako firma Projekty Miejskie dać coś od siebie. Nie gramy na instrumentach, więc nie zagramy koncertu, nie produkujemy żadnych towarów ani dzieł sztuki, więc nie mamy co wystawić na licytację. Postanowiliśmy więc dać to, co potrafimy robić i co może stanowić wartość dla niektórych z Was.

Założyliśmy zrzutkę charytatywną na Zrzutce – https://zrzutka.pl/wcjsna. Każdy, kto „dorzuci się” choćby groszem, robi dobro.

Dla 8 osób, które wpłacą najwyższą kwotę, zorganizujemy warsztat dniu 30 marca 2023 r. w Warszawie. Temat warsztatu to „Praktyczne porady dotyczące opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji”. Uczestnikami warsztatu mogą być nie tylko urzędnicy, lecz wszyscy którzy interesują się rewitalizacją lub chcą brać aktywny udział w procesie rewitalizacji w swoim mieście.  Podamy wszystkie najważniejsze rady dotyczące przygotowania i modyfikacji procesu rewitalizacji. Warsztat odbędzie się w Warszawie, będzie trwał ok. 6 godzin, w przerwie zapewnimy pyszny lunch. Każdy uczestnik warsztatu otrzyma imienny certyfikat.

Natomiast dla wszystkich, którzy wpłacą min. 10 zł, zorganizujemy w dniu 12 kwietnia 2023 r. szkolenie online pt. „12 przykazań rewitalizacji”. Podczas tego szkolenia w ciągu ok. 3 godzin opowiemy, jakie są główne zasady rewitalizacji według twórców systemu i jaki jest praktyczny wymiar tych zasad,  podamy też wiele dobrych przykładów i inspiracji rewitalizacyjnych z całej Polski.  Szkolenie będzie odbywało się na platformie zoom, w godzinach popołudniowych. Po szkoleniu sesja pytań i odpowiedzi. Każdy uczestnik warsztatu otrzyma imienny certyfikat (pdf).

Oczywiście całość zrzutki trafi na konto WOŚP.

Zrzutka trwa do 14 lutego 2023 r.

Zapraszamy do udziału, podawajcie tę informację dalej!

Siema!